Koledžas studenti piedalās vispasaules AIDS dienai veltītajā konkursā

   Daugavpils Universitātes aģentūrai  “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” ir ilggadīgā sadarbība ar biedrību “Latvijas Sarkanais Krusts”. 2022.gada 1.decembrī  biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” Daugavpils pilsētas komiteja organizēja kārtējo ikgadējo konkursu, kurš bija veltīts vispasaules AIDS dienai. Konkursā piedalījās devīto klašu skolēnu komandas no Daugavpils. Konkursa mērķis – veicināt jauniešu informētību par HIV/AIDS pasaulē un Latvijā, palielināt atbildību par savu veselību un uzvedību, lai izsargātos no inficēšanās, kā arī veicināt aktīvas dzīves pozīcijas veidošanos. Konkursa nosaukums šogad bija „HIV in Europe”.
   Konkursā piedalījās Daugavpils Tehnoloģiju vidusskola-licejs,  Daugavpils Valsts ģimnāzija, Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola, Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils Zinātņu vidusskola, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, J.Raiņa Daugavpils pamatskola.
   Konkursu vērtēja žūrija, kurā bija pārstāvji no Daugavpils Universitātes, no DU DMK, no pašvaldības un no Daugavpils izglītības pārvaldes.
   Daugavpils Universitātes aģentūras  “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”’ studenti palīdzēja organizēt un novadīt šo konkursu.

Informāciju sagatavoja: DU DMK lektore Natālija Riņģe