Lielā Talka 2023

   Aktīvi gatavojoties Lielajai Talkai, AS “Latvijas valsts meži” kā sadarbības partneris ir sagādājis talkas maisus, talkai paredzētie maisi jau 16. gadu pēc kārtas nonāks visās Latvijas pašvaldībās, kuras tālāk tos izdalīs talkot gribētājiem. Jau pavisam drīz – februāra beigās un marta sākumā ar SIA “DHL Logistics Latvia” un SIA “DHL Express Latvia” palīdzību tie uzsāks savu ceļu uz 42 Latvijas pašvaldībām, kuras šogad pieteikušas savu dalību Lielajā Talkā.
   “Latvijas valsts meži” ir Lielās Talkas sadarbības partneris jau 16 gadus, kopš pirmās talkas, kas notika 2008. gadā. Tas, kāda situācija ar atkritumiem un piesārņojumu ir Latvijas mežos, diemžēl parāda piesārņojuma tendences kopumā. Tieši meži ir tradicionālā vieta, kur nonāk nelegālie atkritumi par kuru izvešanu neviens nevēlas maksāt. Tāpēc “Latvijas valsts meži” ik gadu atbalsta Lielo Talku gan sakopšanas darbos, gan sabiedrības izglītošanā.
   Talkai paredzētie maisi tiks nogādāti ne vien uz pašvaldībām, bet arī uz “Rimi Latvia” lielveikaliem. Tāpat kā iepriekšējos gados, tos varēs saņemt ikviens, kurš vēlas talkot individuāli.
   Aicinām visus jau sākt talkot “ar acīm”. Ja ieraugāt kādu piesārņotu vietu, atzīmējiet to “Piesārņoto vietu kartē” Lielās Talkas mājas lapā: https://talkas.lv/piesarnoto-vietu-karte/. Tādā veidā talkotāji zinās, kur sakopšana būtu visvairāk nepieciešama.
   Ikviens ir aicināts izpaust sevi radoši, piedaloties Lielās Talkas izsludinātajā sociālo tīklu konkursā “Zaļais, kur esi!?”, izmantojot atsauces #lielatalka #zalaiskuresi.
   Vairāk informācija Lielās Talkas mājas lapā www.talkas.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram, Twitter un TikTok.

Tiekamies Lielajā Talkā visā Latvijā 22.aprīlī!

 Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste