Daugavpils pilsētas svētki 2024

   Ar moto “Mana pils Daugavpils” no 31. maija līdz 2. jūnijam Daugavpils valstspilsēta svinēja savu 749. dzimšanas dienu. Trīs dienu garumā pilsētu pieskandināja apsveikumi, koncerti un svētku prieks. Visu nedēļas nogali daugavpilieši un pilsētas viesi varēja baudīt vērienīgu izklaides programmu ar pašmāju un ārzemju mākslinieku priekšnesumiem, atrakcijām, āra kafejnīcām,  “Tūrisma ielu” un daudzām citām izklaidēm dažādiem vecumiem un gaumēm.

   Sestdien pilsētas organizācijas, uzņēmumi, mācību iestādes, sadraudzības pilsētu pārstāvji vienojās svētku gājienā, kas nu jau kļuvis par tradīciju, kura dalībnieku vidū bijām mēs – Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” vadība, pasniedzēji, darbinieki, studenti un viņu ģimenes locekļi.

   Pēc gājiena sekoja svētku svinīgā atklāšana, kur, uzrunājot klātesošos, Domes priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš uzsvēra ikviena daugavpilieša svarīgo lomu pilsētas dzīvē un novēlēja labklājību un laimi visiem Daugavpils iedzīvotājiem.

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste