Koledžas studenti piedalās “Inženieru arsenāla” atklāšanā.

   2023.gada 5. maijā ar motociklu rūkoņu, gaismu maģiju un apmeklētāju gavilēm tika atklāts Daugavpils tehnikas un industriālā dizaina centrs “Inženieru arsenāls” – plašākā retro tehnikas ekspozīcija visā Latgalē. Lielajiem atvēršanas svētkiem ar krāšņo un skanīgo programmu dots nosaukums “ŠEIT PUKST MOTORU SIRDS”. “Inženieru arsenāls” ir unikāla tehnikas, dizaina un kultūras platforma vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī. Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” apjomīgā ekspozīcija tematiski sadalīta 4 zonās – industriālā dizaina vēstures un specializētās tehnikas, padomju laika spēkratu, moto tehnikas, kā arī rietumu retro automobiļu sektora zona.
   Ekspozīcija aizrauj ne tikai auto entuziastus, bet ikvienu apmeklētāju, jo “Inženieru arsenālā” ir skatāmi vairāk nekā 75 motocikli un mopēdi, 350 mazie auto un moto modeļi, vairāk nekā 30 retro automašīnas, kā arī deviņdesmito gadu neatliekamās medicīniskās palīdzības mašīna, pie kuras “Inženieru arsenāls” atklāšanā darbojās Daugavpils medicīnas koledžas meistarklase, kura piesaistīja ekspozīcijas apmeklētāju uzmanību un līdzdarbošanos.

Paldies medicīnas koledžas studentiem Artūram Larionovam, Natālijai Putromai, Svetlanai Siņicinai, Aleksandrai Zīlei, Alīnai Čumikai, Veronikai Šķiparei par piedalīšanos šajā pasākumā.

Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste