Aizsardzības ministrijā godina Zemessardzes atbalstītājus.

   Piektdien, 9. februārī, aizsardzības nozares vadība godināja 107 Latvijas uzņēmumus, pašvaldības, izglītības iestādes un nevalstiskās organizācijas, pasakoties par 2023. gadā sniegto atbalstu Zemessardzes stiprināšanā.
   Svinīgajā apbalvošanas ceremonijā piedalījās aizsardzības ministrs Andris Sprūds, Nacionālo bruņoto spēku komandieris ģenerālleitnants Leonīds Kalniņš,  Zemessardzes komandieris brigādes ģenerālis Kaspars Pudāns, Zemessardzes brigāžu un bataljonu komandieri, kā arī dažādu organizāciju pārstāvji, kuri atbalstījuši Zemessardzi.
   Izceļot īpašo ieguldījumu Zemessardzes atbalstīšanā 2023. gada laikā, Aizsardzības ministrijas Goda rakstu un goda statueti  saņēma desmit nominanti desmit dažādās kategorijās, tāpat aizsardzības nozares vadība pasniedza pateicības rakstus 97 uzņēmumu, nevalstisko organizāciju, pašvaldību un izglītības iestāžu pārstāvjiem, kuri pērn atbalstījuši Zemessardzi.
   Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” saņēma Pateicības rakstu nominācijā “Mācību iestāde –  izglītotājs par Zemessardzi”.
   Zemessardzes atbalstītāju godināšanas pasākums jau ir kļuvis par ikgadēju tradīciju, ko Aizsardzības ministrija aizsāka 2017. gadā. Tā mērķis ir pateikties un izcelt tos uzņēmumus, darba devējus, pašvaldības, izglītības iestādes un citas organizācijas, kas īstenojušas sadarbību un sniegušas atbalstu Zemessardzei.

Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste