Hipokrāta svētki 2023

   2023.gada 13.oktobrī Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” atzīmēja Hipokrāta svētkus, kuri ir kļuvuši par jauku tradīciju pirmo kursu studentiem. Šajos svētkos uz tikšanos ar pašu Hipokrātu bija ieradušies pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu “Ārstniecība”, “Ārstnieciskā masāža” un “Podoloģija” pirmo kursu studenti.
   Svētku laikā katram pirmā kursa studentam tika doti padomi, kā uzsākt savas gaitas medicīnā, tika dota iespēja nofotografēties ar Hipokrātu un Afrodītēm un pieskarties zālē esošajam Hipokrāta krūšu tēlam, jo medicīnas darbinieki tic, ka tas nes veiksmi studiju laikā, izdošanos un profesionalitāti turpmākajās darba gaitās.
   Pasākuma laikā studenti deva svinīgo zvērestu, apstiprinot to ar savu parakstu Hipokrāta tīstoklī. Pēc zvēresta nodošanas topošie medicīnas darbinieki saņēma studentu apliecības, kā arī ieguva tiesības nēsāt balto halātu, kā pilntiesīgi medicīnas koledžas studenti.
   Koledžas direktore Līvija Jankovska sveica visus pirmo kursu studentus, novēlot veiksmi un izdošanos turpmākajos studiju un darba gados.

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste