Koledžas studenti viesojās dzīvnieku patversmē

   2022. gada 15. decembrī. Daugavpils Universitātes aģentūras  “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Ārstniecība” 1.kursa studenti kopā ar lektori Natāliju Riņģi devās uz Daugavpils dzīvnieku patversmi Piekrastes ielā 2.
   Patversmē ir aptuveni 150 kaķi un 60 suņi. Katrs students iepriecināja dzīvniekus ar paštaisītām sedziņām un iegādāto pārtiku. Sedziņas bija dažādās krāsās, dažāda lieluma un izmēra.
   Kopā mēs palīdzējām iztīrīt sniegu patversmes teritorijā, lai dzīvniekiem būtu labāk un ērtāk pavadīt laiku ārā.  Mums studentiem bija iespēja izvest pastaigā suņus, un par šādu iespēju suņiem bija liels prieks.  Samīļojām un paspēlējāmies ar kaķiem. Tomēr, ne visiem patversmes kaķiem bija prieks par mūsu ierašanos, bet pēc neilga laika daži kaķi nāca paši klāt, lai samīļo viņus. Daudzi patversmes iemītnieki noskuma, kad studenti devās projām, jo pa šo neilgo laiku dzīvnieki bija pieraduši un iemīlējuši mūs. Darot labu citiem, mēs veidojam pasauli labāku.

Informāciju sagatavoja:
pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas “Ārstniecība” pirmā kursa students Leonards Latkovskis