“Atvērto durvju diena” DU DMK

  2024.gada 19. martā Daugavpils Universitātes aģentūra “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” rīkoja Atvērto durvju dienu. Direktores vietniece izglītības jomā Aina Kucina sveica visus interesentus un potenciālos studēt gribētājus un sniedza informāciju par programmu piedāvājumu un studiju procesa norisi koledžā. Projektu vadītāja Ināra Krūtkrāmele iepazīstināja jaunos studētgribētājus ar studiju un prakses mobilitātes iespējām DMK studentiem Eiropas Savienības Erasmus+ programmas ietvaros.
   Apmeklētajiem tika piedāvāta ekskursija pa koledžas kabinetiem un auditorijām, tika piedāvāts iepazīties ar aprīkojumu un materiāli tehnisko bāzi un iespēja pašiem darboties un izmēģināt dažādas medicīniskās manipulācijas, ar kurām iepazīstināja koledžas studenti un lektore Natālija Riņģe.
   Studiju programmas “Podoloģija” vadītāja Oksana Aņisko pastāstīja par  šīs programmas studijām, un apmeklētājiem tika dota iespēja apmeklēt kabinetus un iepazīties ar aprīkojumu un medicīniskajām tehnoloģijām.

Uz tikšanos Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”!

Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste