Koledžas Pateicības diena – 2023.

   2023.gada 20.decembrī Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” tika rīkots tradicionālais pasākums  “Koledžas Pateicības diena – 2023”.
   Šajā dienā īpašais PALDIES teikts sadarbības partneriem un atbalstītājiem, cilvēkiem, kuri visa gada garumā bija atbalstījuši, palīdzējuši, uzklausījuši, rosinājuši un uzmundrinājuši. Tieši šiem svētkiem katram uzaicinātajam viesim bija gatavotas īpašas dāvaniņas – māla svečturi.
   Svētkos visus klātesošos sveica Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” direktore Līvija Jankovska. Direktore sadarbības partneriem pateicās par atbalstu, atsaucību un veiksmīgu sadarbību. Šajā svinīgajā pasākumā par muzikālo noformējumu parūpējās mūziķis Staņislavs Jakovenko ar saviem kolēģiem. Prieku, sajūsmu un nostaļģiju izraisīja 2023.gada simbola Tīģera un jaunā 2024.gada simbola- Pūķa ierašanās.
   Šis pasākums ir kļuvis par skaistu koledžas tradīciju Ziemassvētku laikā, kad koledžas kolektīvs pateicas visiem saviem sadarbības partneriem un atbalstītājiem.

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste