Aizvadīts Ziemassvētku pasākums.

   2023.gada 22.decembrī studentu pašpārvaldes rīkotais Ziemassvētku pasākums  Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” pulcēja kuplu dalībnieku skaitu – docētājus, studentus un darbiniekus. Svinīgajā pasākumā koledžas studentus un docētājus sirsnīgi sveica koledžas direktore Līvija Jankovska.
   Tāpat kā katru gadu, arī šogad pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu “Ārstniecība” Sociālā rehabilitācija”, “Podoloģija”, “Ārstnieciskā masāža” studenti un arodizglītības programmas “Māszinības” audzēkņi bija sagatavojuši apsveikumus klātesošajiem. Svētku dalībniekus iepriecināja sirsnīgas dziesmas Evelīnas Tarvidas, Alekseja Fjodorova un Romāna Saikovska izpildījumā.

  Ziemassvētkus medicīnas koledžas kolektīvs  ieskandināja sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā kopīgi sagaidot Sniegbaltīti un Salatēti.

  Gaiša prieka, labestības un sirdsmiera svētītus Ziemassvētkus! Lai Jaunais gads paver durvis pārvērtību idejām un patīkamiem pārsteigumiem. Laimīgu, radošu un zināšanām bagātu Jauno 2024. gadu!

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste