Ziemassvētku pasākums koledžā

2022.gada 23.decembrī Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” notika tradicionālais Ziemassvētku pasākums. Svinīgajā pasākumā koledžas studentus un docētājus sirsnīgi sveica koledžas direktore Līvija Jankovska.

  Tāpat, kā katru gadu, arī šogad pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu “Ārstniecība” Sociālā rehabilitācija”, “Podoloģija” studenti un arodizglītības programmas “Māszinības” audzēkņi bija sagatavojuši apsveikumus klātesošajiem. Svētku dalībniekus iepriecināja un uz jautru rotaļu aicināja Baltais dejojošais lācis Umka, skaistas un sirsnīgas dziesmas “Siltā sirds” un “Baltā dziesma” izskanēja Alekseja Fjodorova izpildījumā un ar dziesmu “Vakars” svētku dalībniekus priecēja koledžas studente Nataļja Lavrinoviča.

  Ziemassvētkus medicīnas koledžas kolektīvs  ieskandināja sirsnīgā un draudzīgā atmosfērā kopīgi sagaidot Sniegbaltīti un Salatēti un nākamā gada simbolu Melno Ūdens Trusi, kurš visus klātesošos pacienāja ar garšīgiem un sārtiem āboliem.

  Gaiša prieka, labestības un sirdsmiera svētītus Ziemassvētkus! Lai Jaunais gads paver durvis pārvērtību idejām un patīkamiem pārsteigumiem. Laimīgu, radošu un zināšanām bagātu Jauno 2023. gadu!

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste