Visaptverošas valsts aizsardzības sacensības
“Dari pareizi un bez bailēm!”

   2024.gada 26. aprīlī Zemessardzes 34. kājnieku bataljons sadarbībā ar 36. kaujas atbalsta bataljonu, Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldi, Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldi, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Latgales reģiona pārvaldi, Jaunsardzi, Latvijas Sarkanā krusta Dienvidlatgales komiteju, Daugavpils cietoksni un Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centru “Inženieru arsenāls” rīkoja visaptverošas valsts aizsardzības sacensības “Dari pareizi un bez bailēm!”. Sacensībās piedalījās deviņas komandas, sešu cilvēku sastāvā.

   Sacensību mērķis bija iepazīstināt jauniešus ar visaptverošo valsts aizsardzību un trenēt rīcību krīzes situācijās, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, iepazīstināt ar Jaunsardzi, Zemessardzi, NBS, VP, VRS, VUGD, Latvijas Sarkano krustu un trenēt jauniešu fizisko slodzi, spējas rīkoties krīzes situācijās un arī veicināt izpratni par Visaptverošu valsts aizsardzību.

   Sacensības bija kā vesels piedzīvojums, kurās bija jāpārvar dažādi šķēršļi ar tūrisma elementu palīdzību, bija iespēja pārbaudīt savu atjautību un spēku metot mācību granātu vai šaujot ar pneimatiskajām šautenēm un precizēt, kā rīkoties krīzes situācijā. Komandām bija jāiziet 11 dažādi konkursi, kuros tika pārbaudīta precizitāte, spēks, veiklība, spēja darboties komandā.

   Mūsu koledžas komanda uzrādīja ļoti labus rezultātus un sacensībās ieguva pirmo vietu, saņēma Simpātiju balvas gan no Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes, gan Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes.

   Liels paldies visiem komandas dalībniekiem Viktorijai Nartišai, Viktorijai Popovičevai, Jūlijai Magrinai, Aleksandram Doroško, Ilmāram Klaucānam, Jevgeņijam Timofejevam, mēs ar jums lepojamies!

Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste