Koledžas informatīvie pasākumi par studiju un prakses vietām koledžā studējošajiem.

15.09.2023.

   Kā ik katru gadu, uzsākot jauno mācību gadu, šī gada 15. un 18. septembrī notika kārtējā tikšanas ar visu koledžā īstenoto mācību programmu studējošajiem, lai informētu par Erasmus+ programmas aktualitātēm, tai skaitā pieejamām prakses/studiju vietām un programmas nosacījumiem.
   Tā kā koledžas audzēkņu un darbinieku skaits ir neliels, tad par iespēju piedalīties Erasmus+ programmas mobilitātēs, studiju un prakses vietām, ar kurām koledžai ir izveidojusies veiksmīga sadarbība, studentu uzrunāšanas/informēšanas stratēģija  balstīta uz individuālu pieeju. Potenciālos mobilitātes dalībniekus koledža  informē  nelielos  neformālos pasākumos viena kursa un programmas ietvaros, tiekoties ar studentiem vai koledžas personālu klātienē, kas darbojas salīdzinoši daudz efektīvāk.

Šajos pasākumos piedalījās visu Daugavpils medicīnas koledžā pārstāvēto pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās studējošie no ārstniecības, sociālās rehabilitācijas, ārstnieciskās masāžas, estētiskās kosmetoloģijas, podoloģijas un sociālās aprūpes programmām, tādējādi  radot apstākļus programmas pieejamībai daudzveidīgam dalībnieku lokam.