“Atvērto durvju diena” DU DMK

   2023.gada 15.martā Daugavpils Universitātes aģentūra “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” aicināja visus interesentus ciemos uz Atvērto durvju dienu!
   Koledžas metodiķe Lilita Treščinska sveica visus interesentus un potenciālos studēt gribētājus un sniedza informāciju par programmu piedāvājumu un studiju procesa norisi. 
   Apmeklētajiem tika piedāvāta ekskursija pa koledžas kabinetiem un auditorijām, tika piedāvāts iepazīties ar aprīkojumu un materiāli tehnisko bāzi un iespēja pašiem darboties un izmēģināt dažādas medicīniskās manipulācijas, ar kurām iepazīstināja koledžas studenti un lektore Natālija Riņģe.
   Studiju programmas “Estētiskā kosmetoloģija” vadītāja Ilze Briža pastāstīja par  kvalifikācijas “Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā” studijām un apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar šīs programmas praktisko pusi, apmeklējot kabinetus un iepazīstoties ar aprīkojumu, kosmētikas produktiem un medicīniskām tehnoloģijām.
   Liels paldies programmas “Ārstniecība” 3.kursa studentei Natālijai Šimanei, programmas “Ārstniecība” 2.kursa studentiem Kristīnei Žuņai, Natālijai Putromai, Aleksandrai Grigorjevai, Larionovam Artūram, Liudmilai Pogorelovai un programmas “Ārstniecība” 1.kursa studentēm Karinai     Haritonovai, Mārītei Vavilovai, Jūlijai Magrinai par piedalīšanos “Atvērto durvju dienā”.

Uz tikšanos Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža”!

Informāciju sagatavoja sabiedrisko attiecību speciāliste