Ļauj pateikt Tev Paldies!

   Iestājies baltais laiks – balta ziema, baltas cerības uz baltu pasauli. Šķiet, pati daba mūs visus un katru atsevišķi aicina uz baltām domām un baltu noskaņu. Ziemassvētki ir laiks, kad gan dabā, gan dvēselē gaisma uzvar tumsu, izcīnot mūžīgo cīņu starp labo un ļauno. Tas ir brīnumains laiks, kad uz pasauli var paraudzīties bez naida un dusmām.  Ziemassvētku laiks ir brīdis, kad nepieciešama sakārtotība, līdzsvara izjūta un miers gan apkārtējā pasaulē, gan sevī. Ziemassvētki ir brīnumu laiks, kad gribas kādu iepriecināt un uzdāvināt prieku.

 2022.gada 19.decembrī Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitāte Daugavpils medicīnas koledža” aktīvākie, atraktīvākie, radošākie, izpalīdzīgākie un apzinīgākie studenti, tika aicināti Ziemassvētku gaisotnē kopā ar koledžas direktori Līviju Jankovsku un koledžas administrāciju, baudītu smaržīgu kafiju ar piparkūkām. Koledžas direktore uzņēma studentus savā kabinetā, sirsnīgi sveica un pateicās studentiem par ieguldīto darbu koledža tēla popularizēšanā. Arī šogad Ziemassvētkos Salatētis nebija aizmirsis aktīvākos studentus, lai iepriecinātu viņus ar mazu dāvaniņu un pateiktu paldies par ieguldīto darbu!

   Vai laba vēlējumu kādreiz var būt par daudz? Vai prieks un smiekli kādreiz ir lieki? Pasmaidīsim un sagaidīsim nākamo gadu ar jaukām

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste