Koledžas Pateicības diena – 2022

   2022.gada 20.decembrī Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” tika rīkots tradicionālais pasākums  “Koledžas Pateicības diena – 2022”. Koledžas Pateicība diena tika atzīmēta īpašā laikā – Ziemassvētku laikā, kad zālē bija jūtama piparkūku smarža, kad eglīte stāvēja visā savā krāšņumā, tālumā bija dzirdamas zvanu skaņas – Salavecīša un Sniegbaltītes tuvošanās, mirgojošās svecīšu liesmiņas, kad miers un saticība, prieks un labestība valdīja pasaulē. Šajā reizē skanīgajam un pateicības pilnajam vārdiņam PALDIES bija piešķirta īpaša nozīme. Pateicības un tieši šiem svētkiem gatavotas īpašas dāvaniņas tika pasniegtas īpašiem cilvēkiem, sadarbības partneriem, kuri ir atbalstījuši, palīdzējuši, uzklausījuši, rosinājuši un uzmundrinājuši.

   Svētkos visus klātesošos sveica Daugavpils Universitātes aģentūras “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” direktore Līvija Jankovska. Direktore sadarbības partneriem pateicās par atbalstu,  par atsaucību, par veiksmīgu sadarbību un pasniedza Pateicības. Šajā svinīgajā pasākumā par muzikālo noformējumu parūpējās mūziķis, grupas „Baltie lāči” solists, dziesmu tekstu autors Andris Baltacis.  Prieku, sajūsmu un nostaļģiju izraisīja 2022.gada simbola Tīģera un Jaunā 2023.gada simbola- Melnā Ūdens Truša uznāciens.

   Šis pasākums ir kļuvis par skaistu koledžas tradīciju Ziemassvētku laikā, kad koledžas kolektīvs pateicas visiem saviem sadarbības partneriem.

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste