DU DMK viesojās delegācijas no Tadžikistānas un Polijas.

03.06.2022.

  Daugavpils Universitātes aģentūrā “Daugavpils Universitātes Daugavpils medicīnas koledža” 2022. gada 2. jūnijā viesojās delegācija no Tadžikistānas galvaspilsētas Dušanbe un Polijas pilsētas Bidgoščas. Delegācijas sastāvā bija Nustarullojevs Bahtovars Tadžikistānas universitātes starptautisko attiecību prorektors, Akhmeds-Akhunovs projektu nodaļas vadītājs izglītības jomā Tadžikistānas universitātē, Saļihovs Hofizs projektu nodaļas 1. kategorijas speciālists izglītības jomā Tadžikistānas Universitātē un atbildīgais speciālists par Erasmus + programmu, kā arī viesi no Ekonomikas universitātes Bidgoščā Polijā prof. WSG, Dr. Marzena Sobczak–Michałowska – Starptautisko attiecību prorektore un arī no Ekonomikas universitātes, Bidgoščā, Polijā prof. WSG, Dr. Svitlana Kašuba – Eiropas institūta direktore.
  Koledžas direktore Līvija Jankovska sirsnīgi uzņēma augstos viesus un pateicās par apciemojumu. Viesus iepazīstināja ar mācību iestādes darba virzieniem, materiāli tehnisko bāzi un mūsdienīgu aprīkojumu, ko studenti izmanto apmācību procesā.
  Ciemiņiem tika piedāvāta ekskursija pa koledžas kabinetiem un auditorijām, tika piedāvāts iepazīties ar aprīkojumu un iespēja pašiem darboties un izmēģināt dažādas medicīniskās manipulācijas, ar kurām iepazīstināja lektore Natālija Riņģe.
  Viesi apmeklēja koledžas telpās iekārtotās ekspozīcijas Medicīnas ekspozīciju un ekspozīciju “Mani Latvijas stāsti”.

Darbīga, konstruktīva un pozitīvām emocijām piesātināta pagāja šī darba diena.

Informāciju sagatavoja: sabiedrisko attiecību speciāliste